Przedszkole 31 "Żaczek"

Narrow Default Wide
Blue Colour Green Colour Orange Colour Red Colour

Tygryski się żegnają, wakacje witają :)

Urodziny Rozalki

Więcej zdjęć

Tygryski na festynie w naszym przedszkolu

Urodziny Antosia

Zawody sportowe w PP nr 4 - SPORT W KOLORACH

Jezioro Szmaragdowe

Wycieczka do ekoportu

Urodziny Wiktora

Więcej zdjęć

Dzień Dziecka i zabawy z żonglerem

Wycieczka do Łukęcina

Dzień mamy i taty

Wycieczka do wojska

Tygryski  uczestniczyły w uroczystości wręczania medali i odznaczeń zasłużonym żołnierzom w jednostce wojskowej Ułanów Podolskich, wśród  licznych atrakcji mogliśmy zapoznać się ze sprzętem wojskowym , ale była to dla dzieci radość  z możliwości zaglądnięcia do czołgu czy wozów bojowych Dziękujemy mamie Patryka  za zaproszenie

Wycieczka do Trzęsacza

Tygryski wybrały się na wycieczkę do Trzęsacza aby poznać nadmorską  faunę i florę oraz legendę o pięknej syrenie Zielenicy. Pogoda nam dopisała , byliśmy w świetnych humorach. Po zwiedzeniu muzeum multimedialnego udaliśmy się do pobliskiego Niechorza gdzie zapoznaliśmy się z nadmorskimi miniaturowymi latarniami morskimi, wiecie … jest ich aż 17. W parku miniatur mogliśmy obejrzeć je wszystkie. Wycieczka była bardzo udana i edukacyjna dziękujemy baardzo za zorganizowanie Mamie Eryka Tygryski i panie Iwona , Monika

Bajka "Jaś i Małgosia"

Bardzo dziękujemy mamie Jagody za wspaniałą podróż do świata bajek wspólnie z uczniami za szkoły średniej.

Tygryski podczas warsztatów archeologicznych

Urodziny Marysi

Pieczemy chlebek

Wizyta pieska w przedszkolu

Tygrysy witają Wiosnę

Świętujemy 6-te urodziny Alexa

Niezwykły gość

Dziś nasze przedszkole odwiedziła Pani Magda ze Stowarzyszenia ,, PO TO JESTEM” razem z pieskiem o imieniu Breza. Dzieci z grupy ,,Tygrysków” i ,,Sówek” miały możliwość bezpośredniego kontaktu z psem, odważnych do bliższego poznania z Brezą nie brakowało, a dzieci  nieśmiałe szybko pokonały niepewność i lęk w kontakcie z pieskiem. Przedszkolaki poznały komendy na ,które bezbłędnie reagowała Breza, karmiły pieska, głaskały i brały udział w zabawach zaproponowanych prze Panią Magdę. Poznaliśmy zasady jak postępować z nieznanym psem i jak obronić się przed atakiem. Zajęcia były pouczające i  dały nam wiele radości. za pokazy i sztuczki ,, Tygryski’ nagrodziły Brezę pysznymi psimi smakołykami za, które dziękujemy serdecznie Rodzicom.

Urodziny Małgosi

Tygryski poznają zawód aktora

Tygryski z wizytą  w Teatrze Współczesnym. Na tę wspaniałą wycieczkę  zaprosili nas rodzice Wiktorii. Zapoznaliśmy się z pracą aktora, inspicjenta, scenografa .Nie była to zwykła wycieczka Pani Agnieszka i Pan Tomasz pokazali nam miejsca do których zazwyczaj nikomu nie wolno wchodzić -KULISY TEATRU. Zapoznaliśmy się z garderobą, miejscem gdzie przechowuje się rekwizyty i kostiumy. Mogliśmy przez chwilę poczuć się jak prawdziwi aktorzy stojąc na scenie teatru. Poza tym niezapomnianą atrakcją okazała się możliwość przymierzenia różnych rekwizytów, wykorzystywanych w przedstawieniach teatralnych przez aktorów. Przedszkolaki dowiedziały się, jak powstaje spektakl, poznały podstawowe pojęcia teatralne, a przede wszystkim poszerzyły swoją świadomość teatralną jako młodego widza. Po tak wypełnionym wrażeniami dniu wszyscy z satysfakcją i radością wrócili do przedszkola. Dziękujemy rodzicom Wiktorii za wspaniałą wycieczkę Tygryski z panią Iwoną ,Moniką.

Tygrysy pracują

Tygryski w Teatrze Lalek Pleciuga

W Kocurkowie

Tygrysy poznają CO TO JEST PRĄD

Czy jabłko ma prąd? , Jak to się dzieje ,że kręcąc korbką świecą światełka?, sprężynka sama się kręci.  Na te wszystkie pytania  odpowiedź znalazł tata Małgosi goszcząc u nas w grupie za co bardzoo mu dziękujemy. Dzięki eksperymentom poznaliśmy ciekawostki  elektryczne oraz zapoznaliśmy się z rodzajami elektrowni  jakie występują, a także już wiemy skąd prąd bierze się w naszych domach. Jeszcze raz bardzooo dziękujemy. Tygryski

Urodziny Jagody

Dlaczego dinozaury wyginęły? Wulkan - robimy doświadczenie badawcze

Urodziny Ani

Więcej zdjęć

Tygryski na spotkaniu z panią policjantką

Więcej zdjęć

Tygryski na koncercie muzycznym "Karnawał w szkocką kratkę"

Podziękowanie za zaangażowanie w zbiórkę

Bardzo dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu zbiórki na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dobrej Szczecińskiej.

Poznajemy polarne zwierzęta

5-te urodziny Kubusia

Warsztaty mydełkowe Tygrysków

Tygryski na koncercie muzycznym