Ważne informacje dla Rodziców, czytaj więcej.. (kliknij tutaj)

Przeczytaj..

kids read

 

 

 

 

 

Szanowni Rodzice!    
   
W dniach 19-22 kwietnia 2022 r. odbędzie się potwierdzanie woli przyjęcia dziecka zakwalifikowanego do przedszkola publicznego/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.   
   
Potwierdzanie woli przyjęcia dziecka do przedszkola może odbywać się w następujący sposób:   
 
1. Rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji elektronicznej będąc zalogowanym na swoje konto w systemie elektronicznej rekrutacji (opcja dostępna jest tylko dla kandydatów zakwalifikowanych) – status kandydata zmienia się wówczas automatycznie z „zakwalifikowany” na „przyjęty”. Rodzic, który złoży oświadczenie woli przyjęcia w wersji elektronicznej, nie składa już dokumentu w wersji papierowej.  
   
2. Rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji papierowej bezpośrednio w placówce, w której kandydat został zakwalifikowany.    

Potwierdzenie woli - wzór

 
 
   
   
Szanowni Państwo,
Informujemy, że nabór do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się dnia 01.03.2022.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które 1 września 2021 roku rozpoczną edukację w grupach 'Misie' i 'Biedronki', wraz z opiekunami na spotkania adaptacyjne, które odbędą się

30 i 31 sierpnia w godz. 9:30 - 11:30 w przedszkolnym ogrodzie.

 

                                                   

 

 Dnia 23.06.2021r. (środa) o godz.16:30 odbędzie się na terenie ogrodu przedszkolnego zebranie z rodzicami dzieci, które 01.09.2021r. rozpoczną edukację w naszym przedszkolu.

 

Zapraszamy!

Drodzy Rodzice, przed Waszymi pociechami wielki dzień... Pierwszy dzień w przedszkolu! Warto zadbać o to, by dziecko było przygotowane do roli Przedszkolaka.

Oto kilka porad:

  • Rozmawiajcie z dzieckiem na temat przedszkola. Opowiedzcie dziecku jak to było, gdy sami chodziliście do przedszkola. Podkreślajcie zalety przedszkola: ciekawe zabawy, spotkania z kolegami i koleżankami.
  • Wybierzcie się z dzieckiem na zakupy, by mogło wziąć udział w wyborze kapci, kocyka lub worka na ubrania. Zadbajcie o to, by zakładanie kapcie i ubrań nie sprawiało dziecku kłopotu.
  •  Wspierajcie dziecko w samodzielnym  posługiwaniu się sztućcami i kubkiem.
  •  Starajcie się nie wyprzedzać potrzeb dziecka pytaniami: 'Czy chcesz pić?' , 'Czy chcesz iść do toalety?''. Chwalcie dziecko za samodzielne sygnalizowanie potrzeb.
  • Pozwólcie dziecku na samodzielne radzenie sobie w  toalecie, przypominajcie o konieczności mycia rąk. Panie w przedszkolu oczywiście pomogą dziecku, ale Wasza pociecha będzie czuła się bardziej komfortowo, gdy opanuje te czynności.

 Pierwsze dni w przedszkolu....
  • Nie przedłużajcie  porannych pożegnań, im krócej będzie trwało tym lepiej dla Was i dziecka.
  • Nie zabierajcie dziecka do domu, gdy płacze przy rozstaniu. Zaufajcie Paniom, one zadbają o to, by pobyt w przedszkolu był dla dziecka przyjemnością, a nie przymusem.
  • Gdy obiecacie dziecku, że odbierzecie je o określonej porze, np. 'po zupie', to zawsze dotrzymujcie słowa.

 

My dbamy o wasze pociechy
twittergallerycontact