Ważne informacje dla Rodziców !

Przeczytaj..

kids read
Szanowni Państwo,
W związku z kilkoma przypadkami zarażenia wirusem COVID-19 wśród pracowników naszego przedszkola oraz ryzykiem dalszego  rozprzestrzeniania się wirusa podjęłam decyzję o zamknięciu przedszkola w dniach 16.12.2020 - 24.12.2020.
 
Zgoda na zamknięcie przedszkola została wydana w uzgodnieniu z organem prowadzącym - Urzędem Miasta oraz Państwowym Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym w Szczecinie.
 
W okresie 16.12.2020 - 24.12.2020 będzie prowadzone kształcenie na odległość poprzez stronę www.przedszkolezaczek.szczecin.pl (zakładka 'Kształcenie na odległość').
 
Jednocześnie informuję, że 
na grupy 'Biedronki', 'Sówki' i 'Tygryski' nałożony jest nadzór epidemiologiczny, polegający na obserwacji stanu zdrowia, mierzeniu temperatury oraz kontakcie z lekarzem w przypadku pojawienia się niepokojących objawów.
 
Z wyrazami szacunku,
Ewa Woś-Lorek 
Dyrektor PP 31
My dbamy o wasze pociechy
twittergallerycontact