Ważne informacje dla Rodziców !

Przeczytaj..

kids read

Drodzy Rodzice,

Zachęcamy do zapoznania się z „Komunikatem w sprawie otwierania przedszkoli i zasad przeprowadzania naboru”.

Word 48

Jeśli wyrażają Państwo wolę przyjęcia dziecka do przedszkola w czasie obowiązywania zmienionych warunków pracy placówki, prosimy o przesłanie wypełnionego wniosku:

Word 48

na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W razie pytań prosimy o kontakt z Wychowawczyniami grup.

 

  1. Wypełnioną deklarację/oświadczenie rodzic składa drogą elektroniczną na adres placówki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Deklarację należy przesłać od 8.05.2020-11.05.2020 do godz. 15.00.
  3. Dyrektor przedszkola dokonuje weryfikacji deklaracji i kwalifikuje dzieci do przyjęcia zgodnie z zasadami umieszczonymi powyżej.
  4. Dyrektor powiadamia rodzica drogą mailową o zakwalifikowaniu dziecka do przedszkola w czasie obowiązywania zmienionych warunków pracy przedszkola wraz z informacją, że termin otwarcia placówki zostanie ogłoszony na stronie internetowej placówki na co najmniej 3 dni wcześniej. Przekazuje również drogą mailową obowiązujące procedury do bezwzględnego stosowania przez rodziców.
  5. Po zakwalifikowaniu dziecka do przedszkola w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu rodzic zobowiązany jest dostarczyć oryginał wniosku oraz podpisuje  stosowne deklaracje i oświadczenia/załączniki nr 3 i 4.
  6. Za zgodą organu prowadzącego zajęcia w przedszkolu są zawieszone do 15 maja oraz do momentu osiągnięcia przez placówkę pełnej gotowości do funkcjonowania.

Word 48
Zasady naboru

Word 48
Załącznik nr 3

Word 48
Załącznik nr 4

 

ZMIANY W PROCEDURACH OBOWIĄZUJĄCYCH W PP 31 W CZASIE OGRANICZONEGO FUNKCJONOWANIA PLACÓWKI WYNIKAJĄCEGO   ZE STANU EPIDEMII I ZAGROŻENIA WYSTĘPOWANIA ZAKAŻENIA WIRUSEM COVID - 19

Word 48

 

 

Dyrektor PP-31

Ważne informacje

Szanowni Państwo, opłaty za przedszkole wnosimy do 7go dnia miesiąca.

Numer konta:
98 1020 4795 0000 9902 0278 2969

Powyższy numer konta nie służy do wnoszenia opłat za rytmikę, logopedię i inne zajęcia dodatkowe.

My dbamy o wasze pociechy
twittergallerycontact