POMOC DLA KLARY

Nasza najmłodsza córka Klara Zięba od 27 kwietnia 2017 roku przebywa z Mamą w szpitalu. Diagnoza – ostra białaczka limfoblastyczna.

W przebiegu leczenia bardzo ważne jest podawanie krwi, której niestety brakuje - i to nie tylko dla mojej córki, ale i dla innych dzieci. Dlatego zwracam się do Was z ogromna prośbą - kto może – niech odda krew! Klara ma krew grupy ARhD- (ujemny).

Oddajcie krew nie tylko dla Klary: www.krwiodawstwo.szczecin.pl

W szpitalu jestem codziennie i codziennie widzę inne chore dzieci, które również potrzebują krwi. Bardzo często potrzebny jest przeszczep szpiku, dlatego zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się w bazie DKMS: www.dkms.pl/pl/zostan-dawca

Drodzy, wiem, że takich apeli jest dużo. Sam wiele razy je ignorowałem, ale chciałbym to zmienić. Bardzo Wam dziękuję i za pomoc i mam nadzieję, że zechcecie się przyłączyć.

Klara także Wam bardzo dziękuje!