Szanowni Państwo,

W załącznikach znajdują się listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Publicznego nr 31 w Szczecinie.

Lista dzieci przyjętych

Lista dzieci nieprzyjętych

Szanowni Rodzice!

W załącznikach znajdują się listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do Przedszkola Publicznego nr 31 w Szczecinie.

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Lista kandydatów niezakwalifikowanych

W dniach 22-26 kwietnia 2021 r. odbędzie się potwierdzanie woli przyjęcia dziecka zakwalifikowanego do przedszkola publicznego/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Potwierdzanie woli przyjęcia dziecka do przedszkola może odbywać się
w następujący sposób:

1. Rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji elektronicznej będąc zalogowanym na swoje konto w systemie elektronicznej rekrutacji (opcja dostępna jest tylko dla kandydatów zakwalifikowanych) - status kandydata zmienia się automatycznie z zakwalifikowany na przyjęty.
 Instrukcja

2. Możliwe jest również złożenie oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w wersji papierowej do placówki.  Urna na dokumenty znajduje się przed wejściem do przedszkola.

Wzór oświadczenia

Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce.

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że do dnia 16.04.2021r. nasze przedszkole będzie zamknięte.

Wyjątek stanowi wyłącznie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych.

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w dniach 29.03.2021r. - 09.04.2021r. nasze przedszkole będzie zamknięte.

Szanowni RODZICE,

Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 31 w Szczecinie uprzejmie informuje, że zgodnie z art.153 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020r. poz. 910 ze zm.), rodzice dzieci przyjętych do przedszkola corocznie składają na kolejny rok deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkoluw terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego.

W związku z powyższym zgodnie z zarządzeniem 35/21 Prezydenta Miasta Szczecin z dnia 22 stycznia 2021r. nabór rozpoczyna się w dniu 01 marca 2021, natomiast rodzice składają deklaracje
od dnia 22 lutego 2021r. do dnia 26 lutego 2021 r. i wrzucają je do wystawionej urny.

Informacje na ten temat oraz deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego do pobrania, znajdują się na stronie internetowej naszej placówki.

Ewa Woś - Lorek
Dyrektor PP 31

PDF 48
Deklaracja - druk do pobrania

Prosimy o zapoznanie się z treścią poniższego dokumentu.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie: