Aktualności z grupy

rainbow

Drodzy Rodzice!
Chcemy Wam podziękować  za wsparcie w minionym roku szkolnym, za pomoc i zaangażowanie, szczególnie dziękujemy za czas epidemii, który nadal trwa. Jest to czas ogromnie trudny dla nas wszystkich. Nowe sytuacje, w których się wszyscy znaleźliśmy  uczyły nas wszystkich, dawały ogromne ograniczenia ,ale też  możliwości, z których mogliśmy korzystać. Dziękujemy Wam za cierpliwość i starania, za podążanie za naszymi propozycjami, za zaangażowanie, czas poświęcany  z dziećmi na realizacje naszych propozycji, za wszystkie dobre słowa, maile, mms-y,  sms-y i rozmowy telefoniczne,           dziękujemy za wszystko!

Życzymy Wam i Dzieciom udanych, zdrowych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia w nowym roku przedszkolnym!  Od września  zapraszamy do grupy 8 Kotki.

Dziękujemy serdecznie za pamięć, wszystkie smsy i emaile z pozdrowieniami i piękne zdjęcia.

Pozdrawiamy serdecznie,
Ciocia Małgosia i Ciocia Ela