Ważne informacje dla Rodziców, czytaj więcej.. (kliknij tutaj)

Aktualności z grupy

Wielkanoc nadchodzi,
więc życzyć nie szkodzi:
Wielkiego zająca,
pisanek tysiąca,
dyngusa mokrego
i wiele dobrego!

życzą: p.Iwona, p.Ela i ,,Sówki "

Dziś odwiedziły nas panie z NFZ , poprowadziły zajęcia ze wskazówkami jak zdrowo się odżywiać i czy często można jeść słodycze.Sowy były bardzo aktywne, układaliśmy menu na śniadanie, obiad i kolację, dzieci wzorowo komponowały zdrowe posiłki.

Dziś odwiedziła Sówki pani ze Związku głuchoniemych i zapoznała nas z językie migowym.

Dziś odwiedziła nas pani Emilia ze straży miejskiej. Sowy dowiedziały się na czym polega praca strażnika miejskiego. Zajęcie było bardzo ciekawe, dzieci wykazały się wiedzą z obserwacji własnych.

Dziś Sówki zapoznały się z pracą psów policyjnych, poznały zasady obrony przed atakiem nieznanego psa, utrwaliły wiedzę o bezpiecznym poruszaniu się na drodze.

Spotkanie z panią Emilią że Straży Miejskiej. Sowy już wiedzą jak bezpiecznie bawić się podczas zabaw na śniegu.

Dziś poznaliśmy jak to dawniej z pocztą było,wiemy kto to pocztylion,znamy symbol poczty, poznaliśmy wędrówkę listu,wiemy jak wysłać list do Św.Mikołaja😀 wiemy co to klaser i do czego jest potrzebny.

Sówki na zajęciach na temat wody, dzieci były bardzo zaciekawione, dowiedziały się jak woda bardzo jest potrzebna i dlaczego należy ją oszczędzać.Dziękujemy mamie Frania za zorganizowanie takich fajnych zajęć.

Dzień dyni upłynął bardzo twórczo, dzieci wykazały się pomysłowością, w tworzeniu smiesznych stworków, były zabawy z dynią, słodki poczęstunek. Dziękujemy RODZICOM za pomoc w zorganizowaniu imprezki.

Dziś odwiedziła nas pani policjantka.Dzieci dowiedziały się jak zachować się gdy zaczepia je ktoś obcy, co zrobić gdy ,, zgubię rodziców,,," Przypomnieliśmy sobie numery alarmowe. Zagraliśmy w grę o bezpieczeństwie , odważni przymierzyli prawdziwe kajdanki, pani policjantka pokazała dzieciom odznakę policyjną. Sówkom bardzo się podobało 😃

Sówki spotkały się ze Strażą Miejską i uczestniczyły w pogadance nt.,,Bezpieczny przedszkolak w drodze do przedszkola".