Przeczytaj..

kids read

 

DRODZY RODZICE I KOCHANE PRZEDSZKOLAKI

 

Dziękujemy serdecznie za laurki dla Niepodległej i piękne życzenia. W środę, 7 listopada 2018 zostały one zakopane  w kapsule pamięci. Może za 100 lat ktoś ją wykopie i przeczyta czego życzyliśmy naszej Ojczyźnie  z okazji 100-lecia Niepodległości:) Tego dnia zasadziliśmy też „Dąb Niepodległości”, aby w szczególny sposób uczcić tą wyjątkową rocznicę i by przypominał Nam, gdzie zakopaliśmy Naszą kapsułę. Dziękujemy wszystkim za udział w projekcie!

Ważne informacje

Szanowni Państwo, opłaty za przedszkole wnosimy do 7go dnia miesiąca.

Numer konta:
98 1020 4795 0000 9902 0278 2969

Powyższy numer konta nie służy do wnoszenia opłat za rytmikę, logopedię i inne zajęcia dodatkowe.

My dbamy o wasze pociechy
twittergallerycontact