Dziękujemy za udział w konkursie plastycznym na ulubioną postać z wiersza Magdaleny Podobińskiej pt."Kochamy bajki".

Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone Przedszkolakom  po powrocie do przedszkola.

Pamiętajmy o Naszych Świętach Narodowych!

Aby uczcić te Święta wywieśmy Polską flagę, która jest symbolem łączącym wszystkich Polaków

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w corocznej akcji 'Wszyscy jesteśmy Polakami' - gratulujemy!

Serdecznie witamy wszystkie Dzieci i Rodziców, którzy we wrześniu zaczną przygodę z naszym Przedszkolem.

Informujemy, że lista dzieci przyjętych do naszego przedszkola znajduje się w zakładce 'Dla Rodziców'. Wszelkie informacje związane z organizacją nowego roku szkolnego będą przekazywane Państwu przez naszą stronę internetową. Zapraszamy do regularnych odwiedzin.

Do zobaczenia!

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

oraz wesołego "Alleluja"

życzą

wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom