Zdrowia, samych szczęśliwych chwil oraz pociechy z Wnucząt,

najukochańszym Babciom i Dziadkom,

życzą

Przedszkolaki, Dyrekcja oraz Pracownicy Przedszkola 'Żaczek'

Wszystkie informacje znajdują się na stronie:

Serdecznie dziękujemy za udział w naszej zbiórce. Zebrana karma dla psów powędruje dla Stowarzyszenia  Kudłata Przystań, natomiast karma dla kotów zostanie przekazana dla Stowarzyszenia KociArka.

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że składanie zgłoszeń na dyżur wakacyjny odbywać się będzie w dniach 18.01.2021r. - 29.01.2021r.

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje oraz wniosek do pobrania.

WNIOSEK - plik do pobrania

Word 48

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwego Nowego Roku.

życzą

Dyrektor i Pracownicy

Przedszkola 'Żaczek'

Dziękujemy wszystkim Przedszkolakom za udział w konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną.

Wszystkie przesłane przez Państwa prace dzieci wyróżniały się starannym wykonaniem, pomysłowością oraz pięknem, które w niezwykły sposób oddaje nastrój zbliżających się Świąt.

Wyniki konkursu w Nowym Roku!
Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Drodzy Rodzice,

Informuję, że decyzją Państwowej Inspekcji Sanitarnej grupa 'Sówki' została objęta kwarantanną do dnia 21.12.2020r., w związku z wystąpieniem wirusa COVID-19 u jednego dziecka z grupy 'Sówki' oraz u pracowników przedszkola.

Proszę o obserwację dzieci i kontakt z lekarzem w przypadku zauważenia niepokojących objawów.

Z wyrazami szacunku,

Ewa Woś-Lorek

Dyrektor PP 31

Szanowni Państwo,
W związku z kilkoma przypadkami zarażenia wirusem COVID-19 wśród pracowników naszego przedszkola oraz ryzykiem dalszego  rozprzestrzeniania się wirusa podjęłam decyzję o zamknięciu przedszkola w dniach 16.12.2020 - 24.12.2020.

Zgoda na zamknięcie przedszkola została wydana w uzgodnieniu z organem prowadzącym - Urzędem Miasta oraz Państwowym Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym w Szczecinie.

W okresie 16.12.2020 - 24.12.2020 będzie prowadzone kształcenie na odległość poprzez stronę www.przedszkolezaczek.szczecin.pl (zakładka 'Kształcenie na odległość').

Jednocześnie informuję, że
na grupy 'Biedronki', 'Sówki' i 'Tygryski' nałożony jest nadzór epidemiologiczny, polegający na obserwacji stanu zdrowia, mierzeniu temperatury oraz kontakcie z lekarzem w przypadku pojawienia się niepokojących objawów.

Z wyrazami szacunku,
Ewa Woś-Lorek