Drogie Dzieci, drodzy Rodzice!

Dziękujemy Wam za uczestnictwo w nauczaniu zdalnym.

Ten rok był trudniejszy niż inne, lecz pokazał, że poradzicie sobie w każdej sytuacji!

W nagrodę za Wasze starania otrzymujecie od nas Dyplom Mistrzów Zdalnej Edukacji.

Dyplomy są dostępne do pobrania w zakładce 'Nauczanie zdalne'.

Życzymy naszym kochanym Przedszkolakom słonecznych, wesołych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia!

Dziękujemy za udział w konkursie plastycznym na ulubioną postać z wiersza Magdaleny Podobińskiej pt."Kochamy bajki".

Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone Przedszkolakom  po powrocie do przedszkola.

Pamiętajmy o Naszych Świętach Narodowych!

Aby uczcić te Święta wywieśmy Polską flagę, która jest symbolem łączącym wszystkich Polaków

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w corocznej akcji 'Wszyscy jesteśmy Polakami' - gratulujemy!