Szanowni Państwo,
W związku z kilkoma przypadkami zarażenia wirusem COVID-19 wśród pracowników naszego przedszkola oraz ryzykiem dalszego  rozprzestrzeniania się wirusa podjęłam decyzję o zamknięciu przedszkola w dniach 16.12.2020 - 24.12.2020.

Zgoda na zamknięcie przedszkola została wydana w uzgodnieniu z organem prowadzącym - Urzędem Miasta oraz Państwowym Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym w Szczecinie.

W okresie 16.12.2020 - 24.12.2020 będzie prowadzone kształcenie na odległość poprzez stronę www.przedszkolezaczek.szczecin.pl (zakładka 'Kształcenie na odległość').

Jednocześnie informuję, że
na grupy 'Biedronki', 'Sówki' i 'Tygryski' nałożony jest nadzór epidemiologiczny, polegający na obserwacji stanu zdrowia, mierzeniu temperatury oraz kontakcie z lekarzem w przypadku pojawienia się niepokojących objawów.

Z wyrazami szacunku,
Ewa Woś-Lorek