Szanowni Rodzice!

W załącznikach znajdują się listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do Przedszkola Publicznego nr 31 w Szczecinie.

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Lista kandydatów niezakwalifikowanych

W dniach 22-26 kwietnia 2021 r. odbędzie się potwierdzanie woli przyjęcia dziecka zakwalifikowanego do przedszkola publicznego/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Potwierdzanie woli przyjęcia dziecka do przedszkola może odbywać się
w następujący sposób:

1. Rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji elektronicznej będąc zalogowanym na swoje konto w systemie elektronicznej rekrutacji (opcja dostępna jest tylko dla kandydatów zakwalifikowanych) - status kandydata zmienia się automatycznie z zakwalifikowany na przyjęty.

Instrukcja

2. Możliwe jest również złożenie oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w wersji papierowej do placówki.  Urna na dokumenty znajduje się przed wejściem do przedszkola.

Wzór oświadczenia

Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce.

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że do dnia 16.04.2021r. nasze przedszkole będzie zamknięte.

Wyjątek stanowi wyłącznie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych.

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych

oraz radosnego, wiosennego nastroju

życzą

Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola "Żaczek"

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom za udział w  konkursie plastycznym "Zajączek wielkanocny".

Mamy nadzieję, że wykonanie prac konkursowych było dla Państwa okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia wolnego czasu z dziećmi.

Gorąco pozdrawiamy i gratulujemy pięknych prac :)

17.03.2021r. obchodziliśmy  Dzień św.Patryka.

Nasze Przedszkolaki  uczestniczyły w licznych zabawach, które przybliżyły im historię święta i symbole Irlandii.

W ramach współpracy z SP 46 zrealizowaliśmy projekt 'Shamrock'. Serdecznie dziękujemy Uczniom szkoły za udział konkursie i przesłanie relacji fotograficznej.